Prvenstvo BALKANA
Prolom banja 20. i 21.03.2009.

3 medalje na prvenstvu BALKANA!!!

Prolom Banja nas je odusevila kako samim izgledom tako i rezultatima koji su tamo postignuti. Nasi takmicari, iako su posli u malo broju zbog materijalne krize, postigli su i ovog puta zavidne rezulate. Osvojene su 3 medalje i to jedna zlatna i dve bronzane!

Vladislav Brankovic osvojio je I mesto i time pokazao da ce i na predstojecim turnirima (prvenstvu drzave, evrope i sveta) biti opasna pretnja svojim vrsnjacima.

Djordje Tomic je osvojio III mesto kod decaka do 8 godina, i tako su se u istoj konkurenciji nasla dva clana naseg kluba na postolju.

Nevena Djordjevic osvojila je III mesto kod devojcica do 8 godina, iako znatno mladja od ostalih takmicarki!

Pored osvajaca medalja, koji su gore navedeni za klub su se takmicili i odlicno odigrali ali na zalost ostali bez medalje osvojivsi IV mesto Marko Micovic (M12) kao i Mihailo Jovanovic (M8) i Potpara Marko (M10). Sve cestitke na odlicnoj igri.

ČESTITAMO!!!