Upis je u toku! :)

Molimo sve zainteresovane malisane od 4 do 7 godina (ili starije pocetnike) da se prijave tokom septembra jer pocinje nova grupa skole saha! Stariji zainteresovani mogu se prijaviti za testiranje znanja prilikom cega ce biti rasporedjeni u vec postojece grupe! Naucite ono sto sve velike svetske umove krasi!

6 thoughts on “Upis je u toku! :)”

1. Poštovani,

Imam 10 god. i idem u 4. razred, i želeo bih da idem u školu šaha.
    Interesuje me da li imate školu šaha za moj uzrast i ako imate kada se održavaju časovi i gde?

Pozdrav
    Petar

1. Cao Petre,

Drago nam je sto si pokazao interesovanje za ucenje saha 🙂
      Imamo grupe za sve uzraste, kao i za razlicite nivoe znanja. Casovi se odrzavaju u ulici Vidikovački venac 82a – Rakovica, a uskoro ce biti i u ulici Vodovodska 113 u Zarkovu.
      Sto se tice samih casova, najbolje je da se cujes sa trenerom Marijom Radosavljevic (063/7217-555) posto razlicite grupe imaju u razlicito vreme casove.

Puno pozdrava, i nadamo se da ces nam se uskoro pridruziti u klubu 🙂

ŠK Vidikovac

2. igrao sam sah poslednji put kada sam bio u osnovnoj skoli,u sahovskom savezu (stari dif kod slavije) imam trecu kategoriju sada sam 4 srednje i zadnje 2,3 godine igram samo preko interneta.Da li treba da se prijavim za testiranje znanja? I kako uopste da se uclanim u klub? HVALA

1. Cao Djordje,

Super je to sto imas vec odredjeno sahovsko znanje i zato je nabolje da se cujes sa trenerom Marijom Radosavljevic na telefon 063/7217-555 koja ce te rasporediti u grupu koja ti odgovara.

Pozdrav 🙂

ŠK Vidikovac