Šahovski klub Vidikovac u saradnji sa Gradskom opstinom Rakovica organizuje besplatnu školu šaha za osnovce sa teritorije Rakovice. Kancelarija za mlade Gradske opštine Rakovica u saradnji sa šahovskim klubom „Vidikovac“ osmislila je koncept besplatne škole šaha za osnovce svih uzrasta koji će tokom leta moći da pohađaju školu, i ujedno uz druženje sa vršnjacima razvijaju intelektualne sposobnosti.

Zainteresovani se mogu prijaviti na konkurs preko maila sahklubvidikovac@gmail.com .

Da bi prijave bile validne, potrebno je navesti ime, prezime, prebivalište, uzrast i kontakt telefon.Škola će sa radom početi 16. jula, a časovi će se održavati dva puta nedeljno, utorkom i četvrtkom od 19 do 19.45h u prostorijama šahovskog kluba „Vidikovac“ u ulici Vidikovački venac 79.