Grčka, Halkidiki

17. te sportske pripreme šahovskog kluba Vidikovac održane su uz saradnju sa šahovskim klubom Kralj i tekvondo klubom Vidikovac u Grčkoj na Halkidikiju. Od 09.08. – 18.08.2014. godine deca su imala priliku da osim druženja, upoznavanja i igranja šaha, provežbaju engleski jezik i budu u kampu sa oko 2500 mladih iz svih zemalja Evrope.

Tokom boravka deca su imala priliku da probaju jahanje, ronjenje, streljaštvo, streličarstvo, rolere, avantura park, aerobik, tenis, trambolinu, veštačku stenu, fubdal, košarku, odbojku i još mnogo toga…

Šahovski turniri igrali su se u tri grupe. Najuspešniji su bili: Igor Nikolić (osvojena IV kategorija), Filip Nikolić i Mihailo Savić osvojivši I mesto u svojim grupama. II mesto osvojili su: Aleksa Janik (osvojena III kategorija), Mihailo Jekić i Marko Mićović, dok su treće mesto zauzeli Marko Mirčevski, Dimitrije Krstić i Lazar Cvetković.

Više fotografija možete pronaci na našoj grupi na FB