Škola šaha i šahovski klub „Vidikovac“, osvojio je ekipno II mesto u ekipnoj konkunrenciji, na 2. Pojedinačnom i ekipnom otvorenom prvenstvu Čukarice u problemskom šahu za mlade održanog 27.09.2014. Učešće je uzelo 75 talentovanih mališana koji su pre svega pokazali jako dobru koncentraciju ali i znanje.

Nasi najbolji takmicari: Djordje Grbić III mesto kod dečaka do 8 godina, Nikola Spasić III mesto kod dečaka do 10 godina, Jovan Krsmanović deoba trećeg mesta u istoj grupi, Đorđe Milić II mesto kod dečaka do 12 godina, Balša Graovac Vidak I mesto do 14 godina, Filip Nikolić III mesto do 14 godina, Nikola Burtanović II mesto do 18 godina, Lucija Ristić II mesto do 8 godina, Nevena Đorđević III mesto do 10 godina, Kristina Todorović (I mesto), Anisia Savić (II mesto) i Milica Milašinović III mesto do 12 godina.

Čestitamo pobednicima svojih grupa, kao i svim ostalim takmičarima na lepom ponašanju i profesionalnom odnosu.

Rezultati po grupama>>>

Ekipni plasman: