Šahovski klub Vidikovac 15.11.2015. igrao je prijateljski meč protiv ekipe PŠK Promocija iz Novog Sada. Omladinski dvomeč odigran je na 14 tabli i tempo od 30 minuta po igraču, dvokružno.

Ekipe oba kluba činila su talentovana deca od 8 do 15 godina. Uz upoznavanje, druženje i osveženje, odigran je dvomeč iskrenih prijatelja šaha i mladih šahista u kome rezultat nije bio u prvom planu. Meč je protekao uz veselu atmosferu, prijateljski, uz puno emocija i lepih reči. Na kraju meča dogovoren je još jedan susret u narednom periodu, sada u Novom Sadu.

Za one koje rezultat ipak interesuje, I kolo završeno je 10-4 u korist domaćina dok je revanš meč završen rezultatom 8-6 i time je ekipa ŠK Vidikovac u ukupnom plasmanu pobedila sa 18-10. Česitamo svi učesnicima!

Rezultate možete pogledati i na sledećem linku >>>