Finale kadetskog prvenstva Beograda igrali su članovi kluba koji su imali direktno pravo učešća. Prvo mesto posle Đorđa Arsića u grupi do 18 godina osvojila je odličnom igrom i Irina Vujatović u grupi devojčica do 8 godina. Na deobi drugog mesta (tek treći kriterijum je odlučio) bio je Balša Graovac Vidak u grupi dečaka do 16 godina. Treće mesto osvojile su Nevena Đorđević u grupi devojčica do 12 godina i Marija Todorović u grupi devojčica do 18 godina. Vid Kujundžić u grupi dečaka do 14 godina podelio je odlično treće mesto ali je po dodatnim kriterijumima ipak završio na četvrtom mestu.

Time smo pokazali da kao klub dominiramo u svim grupama od 8 do 18 godina. Čestitamo svim takmičarima i želimo im puno uspeha i u narednom periodu!