Besplatna škola šaha za seniore

BESPLATNA ŠKOLA ŠAHA

Ukoliko želite da bar jedan vaš potez bude sa pozicije kralja, pozivamo vas da se prijavite na besplatnu školu šaha koju organizuju Šahovski klub Vidikovac i Gradska opština Rakovica u prostorijama kluba u ulici Vidikovački venac br. 79 (u blizini tržnog centra ”Orašac”).

Gradska opština Rakovica i šahovski klub „Vidikovac“ pozivaju sve građane sa prebivalištem na Rakovici koji imaju od 18 do 40 godina starosti i žele da nauče osnovne poteze na šahovskoj tabli (početni nivo škole šaha).
Prijavljivanje se vrši na mail: rakovicainfo@gmail.com kao i na broj telefona 011/ 7850-144. Rok za prijavu za besplatnu školu šaha je 27. februar 2017. godine.
Termini za održavanje časova su sredom od 20 do 21 čas i nedelja od 19 do 20 časova u prostorijama kluba, na adresi Vidikovački venac 79.
Naučite ono što sve svetske umove krasi!