Igrači meseca

Maj 2015

Igrači meseca po grupama za maj su:

Početni nivo: Branislav Đokić (zalaganje i napredak)
Srednji nivo: Lazar Kračunović (zalaganje i napredak)
A tim: Filip Kozomara (zalaganje i napredak)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec maj je Đorđe Stanisavljević (zalaganje i napredak)

April 2015

Igrači meseca po grupama za april su:

Početni nivo: Vuk Isaković (zalaganje i napredak)
Srednji nivo: Jovan Grabulovski (zalaganje i napredak)
A tim: Marko Lazović (zalaganje i napredak)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec april je Vid Kujundžić (zalaganje i napredak)

Mart 2015

Igrači meseca po grupama za mart su:

Početni nivo: Todor Zdravković (zalaganje i napredak)
Srednji nivo: Vukašin Drašković (zalaganje i napredak)
A tim: Marko Lazić (zalaganje i napredak)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec mart je Aleksandar Arsenijević (zalaganje i napredak)

Februar 2015

Igrači meseca po grupama za februar su:

Početni nivo: Vanja Pantić (zalaganje i napredak)
Srednji nivo: Kosta Vidaković (zalaganje i napredak)
A tim: Matija Radojević (zalaganje i napredak)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec februar je Nikola Burtanović (zalaganje i napredak)

Januar 2015

Igrači meseca po grupama za januar su:

Početni nivo: Strahinja Markovic (zalaganje i napredak)
Srednji nivo: Lazar Rajčić (zalaganje i napredak)
A tim: Špengler Petar (zalaganje i napredak)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec januar je Marko Mićović (zalaganje i napredak)

Decembar 2014

Igrači meseca po grupama za decembar su:

Početni nivo: Slobodan Janjić (zalaganje i napredak)
Srednji nivo: Jovan Mihajlović (zalaganje i napredak)
A tim: Petar Vučinić (zalaganje i napredak)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec decembar je Anđela Matović (zalaganje i napredak)

Novembar 2014

Igrači meseca po grupama za novembar su:

Početni nivo: Vladimir Aleksić (zalaganje i napredak)
Srednji nivo: Ana Višekruna (zalaganje i napredak)
A tim: Petar Vučinić (zalaganje i napredak)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec novembar je Nevena Đorđević (zalaganje i napredak)

Oktobar 2014

Igrači meseca po grupama za oktobar su:

Početni nivo: Bogdan Stanojević (zalaganje na času)
Srednji nivo: Jovan Tatić (osvojena kategorija)
A tim: Željko Davidović (osvojena kategorija)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec oktobar je Miloš Kozomara (osvojena IV i III kategorija)

Septembar 2014

Igrači meseca po grupama za septembar su:

Početni nivo: Kosta Despot (zalaganje na času)
Srednji nivo: Luka Vraneš (zalaganje na času)
A tim: Igor Antonijević (zalaganje na času)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec septembar je Kristina Todorović (I mesto u problemskom šahu)

Avgust 2014

Igrači meseca po grupama za avgust su:

Početni nivo: Nikola Radovanović (zalaganje na času)
Srednji nivo: Danilo Ljubojević (zalaganje na času)
A tim: Marko Vladisavljević (zalaganje na času)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec avgust je Nemanja Pavlović (zalaganje na času)

Jul 2014

Igrači meseca po grupama za jul su:

Početni nivo: Jakov Pandilović (zalaganje na času)
Srednji nivo: Milica Milašinović (zalaganje na času)
A tim: Marko Vranov (zalaganje na času)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec jul je Balša Graovac Vidak (zalaganje na času)

Jun 2014

Igrači meseca po grupama za jun su:

Početni nivo: Đorđe Stojanović (zalaganje na času)
Srednji nivo: Lazar Pavlović (zalaganje na času)
A tim: Marko Mirčevski (zalaganje na času)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec jun je Đorđe Milić (osvojena II kategorija)

Maj 2014

Igrači meseca po grupama za maj su:

Početni nivo: Strahinja Blagojević (zalaganje na času)
Srednji nivo: Nikola Velisavljević (zalaganje na času)
A tim: Đorđe Radujko (zalaganje na času)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec maj je Saša Zdravković (zalaganje na času)

April 2014

Igrači meseca po grupama za april su:

Početni nivo: Boris Bošković (III mesto i osvojena IV kategorija)
Srednji nivo: Jovan Krsmanović (IV mesto i osvojena III kategorija)
A tim: Dušan Savičić (zalaganje na času)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec april je Marko Mitrović (zalaganje na času)

Mart 2014

Igrači meseca po grupama za mart su:

Početni nivo: Sofija Jovičinac (III mesto u ubrzanom šahu)
Srednji nivo: Dimitrije Marić (deoba III mesta u ubrzanom šahu)
A tim: Marija Todorović (II mesto u ubrzanom šahu)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec mart je Milan Mićević (I mesto u ubrzanom šahu)

Februar 2014

Igrači meseca po grupama za februar su:

Početni nivo: Ognjen Daljević (II mesto u problemskom šahu i ubrzanom šahu)
Srednji nivo: Vukašin Pantelić (III mesto u problemskom šahu i I mesto u ubrzanom šahu)
A tim: Nikola Burtanović (II mesto u problemskom šahu i III mesto u ubrzanom šahu)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec februar je Filip Nikolić (I mesto u problemskom šahu)

Januar 2014

Igrači meseca po grupama za januar su:

Početni nivo: Luka Leko (osvojena IV kategorija)
Srednji nivo: Đorđe Grbić (osvojena III kategorija)
A tim: Boris Jolović (II mesto u atomcu za III kategoriju)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec januar je Igor Jolović (I mesto u atomcu za III kategoriju)

Decembar 2013

Igrači meseca po grupama za decembar su:

Početni nivo: Marko Milić (I mesto na Novogodišnjem turniru – predškolci)
Srednji nivo: Dušan Ranitović (III mesto Novogodišnji turnir – IV razred)
A tim: Ognjen Ristić (II mesto Novogodišnji turnir – od I do IV razreda)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec decembar je Nenad Maslić (I mesto, Novogodišnji turnir – od I do IV razreda)

Novembar 2013

Igrači meseca po grupama za novembar su:

Početni nivo: Jovana Lazic (rad na casu)
Srednji nivo: Djordje Karanovic (I mesto, finale prvenstva kluba od I do IV razreda)
A tim: Nevena Djordjevic (III mesto, finale prvenstva kluba – devojcice)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec novembar je  Mihailo Savic (I mesto, finale prvenstva kluba od V do VIII razreda)

Oktobar 2013

Igrači meseca po grupama za oktobar su:

Početni nivo: Bogdan Grubić (II mesto, Otvoreno prvenstvo Rakovice, do 6 godina)
Srednji nivo: Nikola Spasić (III mesto, Kategorni turnir za osvajanje IV kategorije)
A tim: Anisia Savić (I mesto, Otvoreno prvenstvo Čukarice u problemskom šahu do 10 godina)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec oktobar je  Marko Savičić (III mesto, Otvoreno prvenstvo Rakovice i III mesto na Otvorenom prvenstvu Čukarice u problemskom šahu do 16 godina)

Septembar 2013

Igrači meseca po grupama za septembar su:

Početni nivo: Tara Veličković (I mesto, problemski šah, do 8 godina)
Srednji nivo: Boris Pešić (I mesto, problemski šah, do 10 godina)
A tim: Balša Graovac Vidak (I mesto, problemski šah, do 14 godina)

Igrač meseca šahovskog kluba „Vidikovac“ za mesec septembar je Marko Mićović (I mesto, problemski šah, do 16 godina)!

Avgust 2013

Marko Mitrović, I mesto na kategornom turniru na sportskom kampu u Grčkoj.

Jul 2013

Nikola Burtanović, I mesto na kategornom turniru na sportskom kampu u Deliblatskoj peščari.

Jun 2013

Anisia Savić I mesto Mirijevo open (devojčice) i II mesto ukupni plasman, II mesto Omladinske nade (do 10 godina), Evropsko školsko prvenstvo 22. mesto kao i Kristina Todorović I mesto na Omladinskim nadama (u ukupnom plasmanu i do 10 godina) i 21. mesto na Evropskom školskom prvenstvu.

Maj 2013

Boris Jolović, Mihailo Savić, Đorđe Karanović, Nevena Đorđević i Luka Leko kao pobednici 9. prvenstva škole šaha.

April 2013

Aleksandar Milenkovic i Milos Stanimirovic, osvojena titula MK na Kupu Beograda.

Mart 2013

Dimitrije Rajcic, osvojeno I mesto i III kategorija.

Februar 2013

Darko Hlebec, I mesto na Bozicnom cuger turniru.

Januar 2013

Marko Micovic, osvojena I kategorija.

Decembar 2012

Marko Savicic, osvojena I kategorija.

Novembar 2012

Djordje Radujko, osvojena I kategorija.

Oktobar 2012

Sara Paunovic, osvojena II kategorija.

Septembar 2012

Djorde Karanovic, osvojena III kategorija.

Avgust 2012

Nikola Burtanovic, osvojena IV kategorija.

Jul 2012

Andrija Kankaras, osvojeno I mesto i II kategorija na pripremama.

Jun 2012
Stanimirović Miloš, I mesto na Prvenstvu kluba.

Maj 2012
Stanić Staša, III mesto na turniru za osvajanje IV kategorije.

April 2012
Nevena Đorđević, I mesto u redovnom šahu i II mesto u ubrzanom šahu na kadetskom prvenstvu države.

Mart 2012
Kristina Brankov, Aleksandar Milenković, Miloš Stanimirović, Darko Hlebec i Graovac Vidak Balša,  članovi ekipe 1 u kupu Beograda.

Februar 2012
Marinković Luka, osvojena II kategorija.

Januar 2012
Kristina, Ana, Ivana i Marija, II mesto na ženskoj ligi.

Decembar 2011
Graovac Vidak Balša, I mesto do 12 godina na prvenstvu Beograda.

Novembar 2011
Ivana Nikolic, I mesto do 19 godina na prvenstvu jugoistocne Evrope.

Oktobar 2011
Milos Ivanovic, osvojena II kategorija.

Septembrar 2011
Igor Jolovic, II mesto i osvojena II kategorija

Avgust 2011
Boris Jolovic, I mesto i osvojena II kategorija

Jul 2011
Marko Adzic, II mesto i osvojena III kategorija

Jun 2011
Ilija Jankovic, I mesto i osvojena III kategorija

Maj 2011
Hlebec Darko, I mesto na prvenstvu kluba

April 2011
Đorđević Nevena 2004. II mesto na drzavnom i I na Balkanskom prvenstvu!

Mart 2011
Graovac Vidak Balsa 2000. I mesto na Balkanskom prvenstvu!

Februar 2011
Savić Mihailo 2000. osvojena I kategorija!

Januar 2011
Gajović Stevan 1992. I mesto na Novogodisnjem turniru!

Decembar 2010
Milikic Nemanja 1997. osvojena II kategorija!

Novembar 2010
Savicic Marko 1997. osvojena II kategorija!

Oktobar 2010
Kurtaj Filip 1993. osvojena I kategorija!

Septembar 2010
Hlebec Darko 1984. osvojena I kategorija!

Avgust 2010
Stanisavljevic Djordje 2002. osvojena IV kategorija!

Jul 2010
Đorđević Vukadin 2000. osvojena IV kategorija!

Jun 2010
Todorović Marija 1999. osvojena IV kategorija!

Maj 2010
Ivic Lazar 2004. I mesto na prvenstvu kluba – predskolci I mesto na Blakanskom!

April 2010
Čuturilo David 1999. osvojena IV kategorija!

Mart 2010
Nikolić Branko 1997. osvojena III kategorija!

Februar 2010
Mićević Ana 1995. I mesto na pripremama u Despotovcu!

Januar 2010
Mihailovic Marko 2002. I mesto na Novogodišnjem turniru vankategornici!

Decembar 2009
Nikolić Ivana 1996. I mesto na Novogodišnjem turniru!

Novembar 2009
Branković Vladislav rođen 2001. osvojena II kategorija!

Oktobar 2009
Milan Mićević iz treće grupe, rođen 2000. Osvojena II kategorija!

Septembar 2009
Aleksa Tanasković iz treće grupe, rođen 1999. Osvojena II kategorija!

Avgust 2009
Graovac Balša iz treće grupe, rođen 2000. Osvojena II kategorija!

Jul 2009
Nemanja Georgijević iz treće grupe, rođen 1995. Prvo mesto na pripremama i osvojena III kategorija!

Jun 2009
Marko Savičić iz četvrte grupe, rođen 1997. Prvo mesto na interno rejtingovanom turniru!

Maj 2009
Marko Mićović iz četvrte grupe, rođen 1997. Aktivnost i znanje na času!

April 2009
Vladislav Branković iz treće grupe, rođen 2001. Prvo mesto prvenstvu Srbije u redovnom šahu i treće u ubrzanom!

Mart 2009
Đorđe Stanisavljević iz druge grupe, rođen 2002. Prvo mesto prvenstvu kluba kod predskolaca! Nagrada: Knjiga br. 3 Šta treba da se zna o završnicama.

Februar 2009
Predrag Jovanović iz četvrte grupe, rođen 1952. Napredak i znanje na času! Nagrada: Knjiga br. 7 Kombinacije i zamke u otvaranju.

Januar 2009
Ana Mićević iz treće grupe, rođena 1995. Prvo mesto i osvojena IV kategorija na pripremama! Nagrada: Knjiga br. 7 Kombinacije i zamke u otvaranju.

Decembar 2008
Jana Ninić iz treće grupe, rođena 1999. Prvo mesto na opštinskom i četvrto na prvenstvu Beograda! Nagrada: Knjiga br. 3 Šta treba da se zna o završnicama.

Novembar 2008
Đorđe Tomić iz treće grupe, rođen 2001. Prvo mesto na opštinskom i II na prvenstvu Beograda! Nagrada: Knjiga br. 10 Plan u šahovskoj partiji.

Oktobar 2008
Petar Simić iz četvrte grupe, rođen 1997. Ogroman trud i napredak u šahu kao i plasman na Državno prvenstvo! Nagrada: Knjiga br. 7 Kombinacije i zamke u otvaranju.

Septembar 2008
Aleksandar Simić iz treće grupe, rođen 1995. Ogroman trud i napredak u šahu! Nagrada: Knjiga br. 5 Princip ograničenja.

Avgust 2008
Marko Potpara iz druge grupe, rođen 2000. II na Balkanskom prvenstvu! Nagrada: Knjiga br. 7 Kombinacije i zamke u otvaranju.

Jul 2008
Igor Lukić iz četvrte grupe, rođen 1976. Zlatna medalja na pripremama! Nagrada: Knjiga br. 10 Plan u šahovskoj partiji.

Jun 2008
Aleksandar Milenković iz četvrte grupe, rođen 1991. Aktivnost i znanje na času! Nagrada: Knjiga br. 12 Zakoni završnice.

Maj 2008
Adela Velikić iz četvrte grupe, rođena 1997. III mesto na prvenstvu Srbije u rešavanju šahovskih problema! Nagrada: Knjiga br. 10 Plan u šahovskoj partiji.

April 2008
Una Radović iz druge grupe, rođena 2000. Deoba III mesta na prvenstvu Srbije! Nagrada: Knjiga br. 3 Šta treba da se zna o završnicama.

Mart 2008
Ivana Nikolić iz treće grupe, rođena 1996. III mesto medju pionirkama u Barajevu! Nagrada: Knjiga br. 10 Plan u šahovskoj partiji.

Februar 2008
Nikola Malešević iz četvrte grupe, rođen 1993. Najbolji rešavač problema na časovima! Nagrada: Knjiga br. 10 Plan u šahovskoj partiji.

Januar 2008
Stevan Gajović iz četvrte grupe, rođen 1992. 4 zlatne medalje, 3 na pripremama + Novogodišnji turnir! Nagrada: Knjiga br. 3 Šta treba da se zna o završnicama.

Decembar 2007
Mihailo Savić iz treće grupe, rođen 2000. Prvo mesto na opštinskom sa maksimalnim brojem bodova i prvak Beograda! Nagrada: Knjiga br. 7 Kombinacije i zamke u otvaranju.

Novembar 2007
Kristina Mitrović sa sekcije, rođena 1999. Prvo mesto na opštinskom sa maksimalnim brojem bodova i prvakinja Beograda! Nagrada: Knjiga br. 3Šta treba da se zna o završnicama.

Oktobar 2007
Čedić Stefan iz treće grupe, rođen 1997. Najbolje rađen domaći zadatak! Nagrada: Knjiga br. 7 Kombinacije i zamke u otvaranju.

Septembar 2007
Aleksandar Sretenović iz četvrte grupe, rođen 1994. Aktivnost i znanje na času! Nagrada: Knjiga br. 9 Napad na kraljevu tvrđavu.

Avgust 2007
Kristina Brankov iz četvrte grupe, rođena 1990. I mesto na Adi kod omladinki i II mesto na Balkanskom prvenstvu! Nagrada: Knjiga br. 10 Plan u šahovskoj partiji.

Jul 2007
Đorđe Arsić iz četvrte grupe, rođen 1999. I mesto na Evropskom prvenstvu do 8 god! Nagrada: Knjiga br. 8 Preimućstvo lovačkog para.

Share

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *