Beogradska liga

Beogradska liga
B grupa (rezultati po kolima)

I kolo 10.09.2006.
D. Maksimović – Vidikovac (5-3)

Tabla Prezime i ime Kategorija
Rezultat
Prezime i ime Kategorija
1 Karanović Jovan III 0 1 Mitrović Aleksandar II
2 Arpić Vasilije III 1 0 Čedić Milica IV
3 Vučinić Gojko III 1 0 Matović Mihajlo IV
4 Cvijanikić Saša III 1 0 Ivanović Miloš IV
5 Jović Slavko III 0.5 0.5 Brankov Kristina IV
6 Jović Branko III 0 1 Jovanović Predrag IV
7 Mrgul Nenad III 0.5 0.5 Lukić Igor IV
8 Petrović Strahinja III 1 0 Malešević Nikola IV

 
II kolo 17.09.2006.
Vidikovac – Železničar (1-7)

Tabla Prezime i ime Kategorija
Rezultat
Prezime i ime Kategorija
1 Simić Petar IV 0 1 Rašković Tomislav MK
2 Malešević Nikola IV 0 1 Radulović Dušan MK
3 Lukić Igor IV 0 1 Raičković Božidar MK
4 Brankov Kristina IV 0 1 Nešković MK
5 Matović Mihajlo IV 0 1 Stojanović Radoslav I
6 Jovanović Predrag IV 0 1 Krdžić Dragoslav I
7 Ivanović Miloš IV 0 1 Lukinović Marjan III
8 Milenković Aleksandar IV 1 0 Žugić Milan VK

 
III kolo 24.09.2006.
Ušće – Vidikovac (4,5-3,5)

Tabla Prezime i ime Kategorija
Rezultat
Prezime i ime Kategorija
1 Crnomarković Nikola III 1 0 Čedić Milica IV
2 Nenezić Marko III 1 0 Ivanović Miloš IV
3 Albin Jovan III 1 0 Matović Mihajlo IV
4 Aleksić Čeda III 0 1 Brankov Kristina IV
5 Brkić Aleksandar III 1 0 Gajović Stevan IV
6 Kovačević Božidar III 0 1 Milenković Aleksandar IV
7 Milanović Igor III 0 1 Lukić Igor IV
8 Ćosić Aleksandra III 0.5 0.5 Jovanović Predrag IV

 
IV kolo 01.10.2006.
Vidikovac – Sloboda (5,5-2,5)

Tabla Prezime i ime Kategorija
Rezultat
Prezime i ime Kategorija
1 Čedić Milica IV + Vasić Prodan II
2 Simić Petar IV + Đorđević Andrija II
3 Malešević Nikola IV + Janković Dragan II
4 Ivanović Miloš IV 0 1 Tošić Sreto III
5 Brankov Kristina IV 1 0 Kostić Ljubomir III
6 Lukić Igor IV 0.5 0.5 Mitrović Žarko III
7 Milenković Aleksandar IV 1 0 Stojanović Mirko III
8 Jovanović Predrag IV 0 1 Đorđević Nebojša III

 
V kolo 08.10.2006.
Junior Batajnica – Vidikovac (7-1)

Tabla Prezime i ime Kategorija
Rezultat
Prezime i ime Kategorija
1 Bačvanin Sava MK 1 0 Čvorić Nikola IV
2 Paulić Damir I 1 0 Stević Velimir IV
3 Fuštar Janko I 1 0 Sretenović A. IV
4 Banović Nikola III 1 0 Malešević Nikola IV
5 Jojić Branko III 1 0 Simić Petar IV
6 Savić Nemanja III 1 0 Čedić Milica IV
7 Dobrota Darko VK 0 1 Brankov Kristina IV
8 Ostojić Dejan VK 1 0 Ivanović Miloš IV

 
VI kolo 15.10.2006.
Vidikovac – Napred (1-7)

Tabla Prezime i ime Kategorija
Rezultat
Prezime i ime Kategorija
1 Jovanović Predrag IV + Mandić Milutin MK
2 Lukić Igor IV 0 1 Petković Milan MK
3 Matović Mihajlo IV 0 1 Teodorčević Aran MK
4 Čedić Milica IV 0 1 Višnjić Momčilo MK
5 Simić Petar IV 0 1 Višnjić Milan MK
6 Malešević Nikola IV 0 1 Šestović Blagoje MK
7 Gajović Stevan IV 0 1 Jovanović Radomir III
8 Brankov Kristina IV 0 1 Simonović Radovan VK

 
VII kolo 22.10.2006.
Podunavac Ritopek – Vidikovac (7-1)

Tabla Prezime i ime Kategorija
Rezultat
Prezime i ime Kategorija
1 Knežević D. MK 1 0 Biserčić Aleksa IV
2 Radivojević S. MK 1 0 Sretenović A. IV
3 Živković D. MK 1 0 Simić Petar IV
4 Obradović M. MK 1 0 Matović Mihajlo IV
5 Živković V. MK 0.5 0.5 Čedić Milica IV
6 Sapundžić M. MK 1 0 Gajović Stevan IV
7 Savić S. I 0.5 0.5 Ivanović Miloš IV
8 Rakočević M. I 1 0 Jovanović Predrag IV

 
Grupa B

 
Ekipa
1
2
3
4
5
6
7
8
Bod
Poeni
Mesto
1 Desanka Maksimović
5.5
1
1
1.5
4
2
5
5 20 5
2 Ušće
2.5
0.5
0
0.5
2.5
2.5
4.5
2 13 8
3 Junior
7
7.5
4.5
4
6.5
3.5
7
11 40 2
4 Podunavac
7
8
3.5
7.5
7
3
7
10 43 3
5 Železničar
6.5
7.5
4
0.5
6
1
7
9 32.5 4
6 Sloboda
4
5.5
1.5
1
2
2.5
2.5
3 19 6
7 Napred
6
5.5
4.5
5
7
5.5
7
14 40.5 1
8 Vidikovac
3
3.5
1
1
1
5.5
1
2
16
7

 

Share

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *