Novogodišnji turnir

Organizator(i) : Šahovski klub Vidikovac
Sudija : Marija Radosavljević, republički sudija
Rejting : 1229
Datum : 30.12.2006. i 31.12.2006.

Konačna lista

Plasman
Ime Rtg Grupa Poena BH
1
Ivanovic Milos 1300 kat 6,5 23,5
2
Milenkovic Aleksandar 1350 kat 6 24
3
Brankov Kristina 1250 kat 5,5 24,5
4
Gajovic Stevan 1300 kat 5 21
5
Lukic Igor 1300 kat 5 20
6
Sretenovic Aleksandar 1250 kat 5 18,5
7
Slavkovic Marko 1200 van 5 17,5
8
Cedic Milica 1300 kat 4,5 21
9
Malesevic Nikola 1250 kat 4,5 21
10
Jeremic Stevan 1200 van 4,5 19
11
Cedic Stefan 1200 van 4,5 16,5
12
Jovanovic Predrag 1300 kat 4 22
13
Arsic Djordje 1250 kat 4 21,5
14
Simic Petar 1250 kat 4 20
15
Stevic Velimir 1250 kat 4 18
16
Merdanovic Slavko 1200 van 4 16,5
17
Mitrovic M Marko 1200 van 4 16
18
Subotic Dragan 1200 van 4 15,5
19
Nikolic Ivana 1200 van 4 12
20
Jankovic Ilija 1200 van 3,5 20,5
21
Cvoric Nikola 1250 kat 3,5 20
22
Nedeljkovic Marko 1200 van 3,5 20
23
Stefanovic Milos 1200 van 3,5 16,5
24
Simic Aleksandar 1250 kat 3 20
25
Ilić Milica 1250 kat 3 17
26
Tosic Jovan 1200 van 3 17
27
Georgijevic Nemanja 1200 van 3 15,5
28
Malesevic David 1200 van 3 15,5
29
Ristic Miljana 1200 van 3 15
30
Mitrovic Marko 1200 van 3 15
31
Merdanovic Lazar 1200 van 3 13,5
32
Savic Mihajlo 1200 pred 3 12
33
Stefanovic Nikola 1250 kat 2 18
34
Konjevic Danilo 1250 kat 2 17
35
Tomic Djordje 1200 pred 2 16,5
36
Garic Matija 1200 pred 1,5 16
37
Perunicic Nikola 1200 pred 1,5 14
38
Mijatovic Nevena 1200 van 1,5 13
39
Strbac Miroslav 1200 pred 1,5 13
40
Micevic Milan 1200 pred 1 18
41
Semic Mihajlo 1200 van 1 17

 
Konačna lista (predškolci)

Plasman
Ime
Rtg
Poena
BH
1
Savic Mihajlo 1200 3 12
2
Tomic Djrdje 1200 2 16,5
3
Garic Matija 1200 1,5 16
4
Perunicic Nikola 1200 1,5 14
5
Strbac Miroslav 1200 1,5 13
6
Micevic Milan 1200 1 18

 
Konačna lista (vankategornici)

Plasman
Ime
Rtg
Poena
BH
1
Slavkovic Marko 1200 5 17,5
2
Jeremic Stevan 1200 4,5 19
3
Cedic Stefan 1200 4,5 16,5
4
Merdanovic Slavko 1200 4 16,5
5
Mitrovic M Marko 1200 4 16
6
Subotic Dragan 1200 4 15,5
7
Nikolic Ivana 1200 4 12
8
Jankovic Ilija 1200 3,5 20,5
9
Nedeljkovic Marko 1200 3,5 20
10
Stefanovic Milos 1200 3,5 16,5
11
Tosic Jovan 1200 3 17
12
Georgijevic Nemanja 1200 3 15,5
13
Malesevic David 1200 3 15,5
14
Ristic Miljana 1200 3 15
15
Mitrovic Marko 1200 3 15
16
Merdanovic Lazar 1200 3 13,5
17
Mijatovic Nevena 1200 1,5 13
18
Semic Mihajlo 1200 1 17

 
Konačna lista (IV, III i II kategorija)

Plasman
Ime
Rtg
Poena
BH
1
Ivanovic Milos 1300 6,5 23,5
2
Milenkovic A. 1350 6 24
3
Brankov Kristina 1250 5,5 24,5
4
Gajovic Stevan 1300 5 21
5
Lukic Igor 1300 5 20
6
Sretenovic A. 1250 5 18,5
7
Cedic Milica 1300 4,5 21
8
Malesevic Nikola 1250 4,5 21
9
Jovanovic Predrag 1300 4 22
10
Arsic Djordje 1250 4 21,5
11
Simic Petar 1250 4 20
12
Stevic Velimir 1250 4 18
13
Cvoric Nikola 1250 3,5 20
14
Simic Aleksandar 1250 3 20
15
Ilic Milica 1250 3 17
16
Stefanovic Nikola 1250 2 18
17
Konjevic Danilo 1250 2 17

 


 

Share

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *