Opštinsko Čukarica

Opštinsko prvenstvo osnovnih škola opštine Čukarica

Organizator(i) : O.Š. „Miroslav Antić“ i šahovski klub Vidikovac

Glavni sudija: Marija Radosavljević, republički sudija
Sudija: Stanoje Stanković, republički sudija
Datum : 18.11.2006 .

Konačan plasman posle 5 kola

Dečaci do 10 godina

Plasman
Prezime i ime Klub Godište Škola
Poena
1
Arsic Djordje Vidikovac 1999 Miroslav Antić
4
2
Zakic Strahinja Vidikovac 1999 Ljuba Nenadović
4
3
Bodlovic Lazar Vidikovac 1999 Ljuba Nenadović
4
4
Milic Nikola Vidikovac 1997 Ljuba Nenadović
4
5
Cedic Stefan Vidikovac 1997 Ljuba Nenadović
3
6
Zdravkovic Sreten Vidikovac 1999 Ujedinjene nacije
3
7
Mastilovic Novak Vidikovac 1998 Ljuba Nenadović
3
8
Subotic Dragan Vidikovac 1997 Ljuba Nenadović
3
9
Tosic Jovan Vidikovac 1997 Ljuba Nenadović
3
10
Martinovic Ilija 1997 Banović Strahinja
2
11
Milovanovic Petar 1997 Banović Strahinja
2
12
Simic Andrija Vidikovac 1999 Miroslav Antić
2
13
Prodanic Aleksandar Vidikovac 1999 Ljuba Nenadović
2
14
Nedic Mihajlo Vidikovac 1998 Ljuba Nenadović
2
15
Stefanovic Nikola 1997 Banović Strahinja
2
16
Popovic Veljko 1997 Banović Strahinja
1
17
Jozic Mrdjan 1999 Banović Strahinja
1
18
Perendija Nikola 1997 Banović Strahinja
1
19
Mitrovic Marko Vidikovac 1997 Ujedinjene nacije
1

 
Dečaci do 12 godina

Plasman
Prezime i ime Klub Godište Škola
Poena
1
Kitanovic Nikola Vidikovac 1996 Miloš Crnjanski
5
2
Ninkovic Uros 1995 Miroslav Antić
4
3
Bisercic Aleksa Vidikovac 1996 Ljuba Nenadović
3
4
Miseljic Stefan 1995 Miroslav Antić
3
5
Slavkovic Marko Vidikovac 1995 Ljuba Nenadović
3
6
Jovanovic Nebojsa 1995 Banović Strahinja
3
7
Marasevic Nikola 1995 Miroslav Antić
3
8
Damjanovic N. 1995 Miroslav Antić
3
9
Jolovic Boris 1996 Miroslav Antić
3
10
Zivanovic Marko 1995 Miroslav Antić
2
11
Milenkovic Nikola 1995 Miroslav Antić
2
12
Misic Aleksandar 1995 Miroslav Antić
2
13
Gajic Stefan Vidikovac 1996 Ljuba Nenadović
2
14
Matvijenko Marko Vidikovac 1996 Ljuba Nenadović
2
15
Petkovic Stefan 1996 Filip Kljajić Fića
1
16
Radic Vukasin Vidikovac 1996 Ljuba Nenadović
1
17
Brajkovic Pavle 1996 Miroslav Antić
1

 
Dečaci do 14 godina

Plasman
Prezime i ime Klub Godište Škola
Poena
1
Milic Mihajlo 1993 Banović Strahinja
3
2
Jolovic Igor 1993 Miroslav Antić
2
3
Jankovic Ilija Vidikovac 1994 Ujedinjene nacije
2
4
Bozic Aleksandar 1993 Miroslav Antić
1
5
Radojevic Luka Vidikovac 1994 Ljuba Nenadović
1
6
Adzic Marko Vidikovac 1993 Ujedinjene nacije
0

 
Dečaci do 16 godina

Plasman
Prezime i ime Klub Godište Škola
Poena
1
Gajovic Stevan Vidikovac 1992 Ujedinjene nacije
4
2
Gluscevic Marko Umka 1992 Dositej Obradović
4
3
Javorina Jovan 1992 Banović Strahinja
4
4
Dinev Milos 1992 Miroslav Antić
3
5
Jovanovic Djordje 1992 Miroslav Antić
3
6
Nedic Obrad 1992 Banović Strahinja
3
7
Zlatkovic Nikola 1992 Miroslav Antić
2
8
Mitrovic Marko Vidikovac 1992 Ujedinjene nacije
1

 
Devojčice do 10 godina

Plasman
Prezime i ime Klub Godište Škola
Poena
1
Mitrovic Kristina Vidikovac 1999 Ljuba Nenadović
2
2
Ciric Katarina Umka 1999 Miroslav Antić
1

 
Devojčice do 12 godina

Plasman
Prezime i ime Klub Godište Škola
Poena
1
Radovic Milica 1995 Miroslav Antić
4
2
Avramovic Ana 1996 Miroslav Antić
4
3
Rajic Magdalena 1995 Miroslav Antić
4
4
Stojkovic Milena 1996 Filip Kljajić Fića
3
5
Vlajic Miljana Vidikovac 1996 Ljuba Nenadović
3
6
Sumarac Natalija 1996 Filip Kljajić Fića
3

 
Devojčice do 14 godina

Plasman
Prezime i ime Klub Godište Škola
Poena
1
Cedic Milica Vidikovac 1994 Ljuba Nenadović
4
2
Panic Anastasija Rakovica 1993 Ujedinjene nacije
4
3
Drobnjak Tanja   1994 Miroslav Antić
4
4
Vranjes Stasa   1994 Miroslav Antić
3
5
Djukic Nina   1993 Miroslav Antić
3
6
Lasica Milica   1993 Banović Strahinja
3
7
Jorgic Petra   1993 Banović Strahinja
3
8
Matic Milena   1993 Banović Strahinja
3
9
Malicevic Tamara   1993 Miroslav Antić
2
10
Jovanovic Tijana   1993 Banović Strahinja
1

 

Share

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *