Kategorni turnir

Turnir za drugu kategoriju
Beograd, 13-20.01.2007.

ŠK Delfin organizovao je u vremenu od 13-20. januara 2007. godine tri turnira igrača treće kategorije, za sticanje druge kategorije. Turniri su igrani u prostorijama OŠ “ Milan Đ Milićević“ na Voždovcu, a u organizaciji su učestvovali i ŠK Desanka Maksimović i ŠK Vidikovac.

Grupa A

Plasm
Kat
Ime
Klub
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Poena
1
III Nonković N. Delfin
*
1
1
0
0
1
1
1
1
1
7
2
III Kiprovski B. Delfin
0
*
0.5
1
0.5
0.5
1
1
1
1
6.5
3
III Milanović M. Delfin
0
0.5
*
0
1
1
1
1
1
1
6.5
4
III Markovic A. Delfin
1
0
1
*
0.5
1
1
0.5
1
0
6
5
III Marković T. Maksimović
1
0.5
0
0.5
*
0
0
1
1
1
5
6
III Ivanović M. Vidikovac
0
0.5
0
0
1
*
1
0.5
1
0.5
4.5
7
III Živanović M. Maksimović
0
0
0
0
1
0
*
1
1
1
4
8
III Selimovski Delfin
0
0
0
0.5
0
0.5
0
*
0
1
2
9
III Jocić N. Delfin
0
0
0
0
0
0
0
1
*
1
2
10
III Živković L. Vidikovac
0
0
0
1
0
0.5
0
0
0
*
1.5

 
Grupa B

Plasm
Kat
Ime
Klub
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Poena
1
III Jevtić J. Delfin
*
0.5
1
1
1
1
1
1
1
1
8.5
2
III Kovačević B. Radnički-Bg
0.5
*
1
1
0.5
1
1
1
1
1
8
3
III Simić P. Vidikovac
0
0
*
1
1
1
1
1
1
1
7
4
III Marković T. Maksimović
0
0
0
*
1
1
1
1
1
1
6
5
III Aranđelović Delfin
0
0.5
0
0
*
1
1
1
1
1
5.5
6
III Kocevski D. Delfin
0
0
0
0
0
*
1
1
1
1
4
7
III Golubović Đ. Delfin
0
0
0
0
0
0
*
1
1
1
3
8
III Simić M. Delfin
0
0
0
0
0
0
0
*
1
1
2
9
III Nedić A. Delfin
0
0
0
0
0
0
0
0
*
1
1
10
III Ivanović A. Maksimović
0
0
0
0
0
0
0
0
0
*
0

 
Grupa C

Plasm
Kat
Ime
Klub
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Poena
1
III Vucinić G. Maksimovic
*
0.5
1
1
1
0.5
0
1
1
1
7
2
III Brankov K. Vidikovac
0.5
*
0.5
0
1
1
1
1
1
1
7
3
III Došen O. Delfin
0
0.5
*
0
1
0.5
1
1
1
1
6
4
III Pavlović L. Delfin
0
1
1
*
0.5
0
1
0
1
1
5.5
5
III Stević U. Delfin
0
0
0
0.5
*
1
1
1
1
1
5.5
6
III Čedić M. Vidikovac
0.5
0
0.5
1
0
*
0
1
1
1
5
7
III Živanović N. Maksimović
1
0
0
0
0
1
*
0
1
1
4
8
III Šćepanović Delfin
0
0
0
1
0
0
1
*
1
1
4
9
III Mitrić N. Delfin
0
0
0
0
0
0
0
0
*
1
1
10
III Kocevski P. Delfin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
*
0

 
Napomena:Prva tri igrača iz svake grupe osvojila su II kategoriju.
ČESTITAMO!


 

Share

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *