07.02.2016. na Novom Beogradu kod Piramide osvanuo je bilbord za našu školu šaha. Novim polaznicima omogućili smo popust u iznosu od 40% na mesečnu članarinu za prva tri meseca. Iskoristite idealnu priliku da naučite ono što sve velike svetske umove krasi.

Prilikom upisa, obavezno je prisustvo roditelja. Na čas nije potrebno donositi rekvizite jer imamo najsavremeniju opremu. Klub poseduje veliki broj šahovskih tabli i figura, dve demonstracione table, najsavremenije digitalne satove i kompjuter i TV za savremeni metod nastave.

Predavanja se održavaju utorkom i četvrtkom kao i subotom i nedeljom u zavisnosti od znanja i godina samog polaznika.

• Početni nivo (II grupa), termini: utorak i četvrtak od 19:00h do 20:00h
  • Srednji nivo (III grupa), termini: utorak i četvrtak od 20:00h do 21:00h
  • A tim (najbolji), termini: nedelja od 17:00h do 19:00h

Tokom 2016. zbog velikog interesovanja polaznika, novi članovi, prilikom upisa, prva tri meseca ostvariće popust u iznosu od 40% tako da će mesečna članarina sa 2.500 dinara biti smanjena na 1.500 dinara.

Deco, dođite, čekamo Vas da postanete šampioni i naučite ono što sve velike svetske umove krasi!