Prvenstvo šahovskog kluba Vidikovac igraće se 23.11.2013. godine sa početkom u 10h u prostorijama kluba na Vidikovcu. Igra se 9 kola a tempo igre je 15 minuta po igraču.

Finalni turnir igraće igrači koji su kvalifikacijama stekli pravo učešća iz ŠK Vidikovac i ŠK Kralj, kao i naši članovi kluba koji do sada nisu imali pravo igranja.

Na finalni turnir (kroz takmičenja škole šaha) plasirali su se sledeći takmičari (18 igrača): Luka Leko, Djordje Karanović, Nikola Velisavljević, Dusan Ranitović, Anisia Savić, Marija Todorović, Nevena Djordjević, Mihailo Savić, Balsa Vidak Graovac, Nikola Burtanović, Filip Nikolić, Andrej Mirković, Boris Jolović, Igor Jolović, Marko Savičić, Marko Micović, Predrag Jovanović i Boban Petković!

Pored igrača koji su se plasirali na prvenstvo kluba su pozvani i Mateo Vasić, Aleksandar Milenković, Miloš Stanimirović, Denis Bojanić, Kristina Brankov, Darko Hlebec, Marko Stefanović, Filip Kurtaj, Stevan Gajović, Dušan Savičić, Luka Marinković, Miša Nikolić, Dušan Grujin, Luka Stešević, Kristina Todorović, Saša Zdravković, Djordje Vadaski, Nenad Maslić i Ognjen Ristić (19 igrača).

Igrači ŠK Kralja: Uroš Đanković, Sara Paunović, Milana Kaličanin, Andrijana Zeković, Lazar Cvetković, Đorđe Stanisavljević, Andrej Škorić, Vojin Petrović, Marko Potpara, Dimitrije Krstić, Lazar Bodlović  i Miroslav Slavić (12 igrača).

Ukupan broj je 49 igrača. Čestitamo i srećno!