Prvenstvo škole šaha u ubrzanom šahu za starije održano je 15.03.2014. sa početkom u 10 časova u prostorijama Šahovskog kluba Vidikovac. Na takmičenju je učestvovalo 27 talentovanih takmičara naše škole šaha.  Odličnom igrom i pokazanim znanjem, kao i borbom do poslednjeg trenutaka, takmičari su pokazali da zaslužuju najbolje i jesu najbolji.

Konačan plasman nije u prvom planu ali ćemo ga napomenuti. Hvala Vam svima, i članovima i roditeljima, što ste nam uveličali skup i pomogli da  i na ovaj način obeležimo 10 godina rada šahovskog kluba Vidikovac.

Lista 1 2 3 4 5 Tabela
od V do VIII razreda (1999. – 2002.)

 

Osvajači medalja:

1. Milan Mićević

2. Marija Todorović

3. Nikola Burtanović

Lista 1 2 3 4 5 Tabela
Srednja škola i stariji (1998. i stariji)

 

Osvajači medalja:

1. Mihailo Savić (pehar)

2. Balša Graovac Vidak

3. Marko Savičić