Kadetsko prvenstvo Beograda održano je na dve lokacije i ove godine. Mladji su igrali u Mirijevu, dok su stariji igrali u Matematičkoj gimnaziji 13. i 14.12.2014. 

Predstavnici našeg kluba odlično su prošli kao i svake godine. Igrali su samo oni koji su imali direktno pravo učešća jer su opštinska prvenstva održana samo na 4 opštine u gradu.

Medalje su osvojili: Mihailo Savić (grupa do 16 godina) III mesto i Nevena Djordjević (grupa do 12 godina) III mesto. Plasman na državno prvenstvo stekli su i Kristina Todorović IV mesto (do 14 godina), Anđela Matović IV mesto (do 16 godina), Marija Todorović V mesto (do 16 godina), Balša Graovac Vidak  V mesto (do 16 godina), Marko Savičić VI mesto (do 18 godina), Marko Mitrović VII mesto (do 18 godina), Anisia Savić IX mesto (do 12 godina).

Čestitamo i želimo im puno uspeha na državnom prvenstvu!

Rezultate po grupama mozete pogledati na sledecem linku >>>