3 osvojene medalje

Šahovski savez Beograda od 23.07. do 27.06.2015. u hotelu „Slavija“ i sali ŠSB, organizovao je tradicionalni turnir mladih „OMLADINSKE NADE – 2015″. Prvog dana igralo se jedno kolo dok su se ostalim danima igrala dupla kola sa početkom u 09:30 i 13:00 časova. Tempo igre bio je 60 minuta za 40 poteza, plus 30 minuta po igraču, do kraja partije.
Naš klub predstavljali su sledeći igrači: Kristina Todorović (I kategorija), Nenad Maslić (I kategorija), Anisia Savić (I kategorija), Nevena Đorđević (II kategorija) i Anđela Matović (III kategorija). Posle odigranih 9 kola, Anđela Matović je sa odličnih 8 poena osvojila I mesto na celokupnom turniru od ukupno 36 igrača i time stekla uslov za osvajanje I kategorije. Kristina Todorović završila je na deobi od 4 do 8 mesta u ukupnom plasmanu i osvojila bronzanu medalju kao treća devojčica na turniru – sa osvojenih 6 poena, dok su Nenad Maslić i Nevena Đorđević sa osvojenih 5 poena završili na deobi 10-16 mesta u ukupnom plasmanu gde je Nevena Đorđević osvojila zlatnu medalju za devojčice do 12 godina. Anisia Savić sa osvojena 4 poena podelila je od 22-26 mesta.

Čestitamo svim učesnicima na odličnoj borbi! Anđeli i na osvojenoj kategoriji!

Na sledećem linku možete pogledati rezultate po kolima kao i konačne tabele sa turnira >>>