26. Šahovsko – sportski kamp održan je na Zlatiboru od 23-30. avgusta 2021. Polaznici kampa bili su smešteni u apartmanima VIP CASA club **** uz švedski sto.

Pored vrhunskog smeštaja takmičari su osim u turnirskim partijama (kategorni turnir, blic turniri) uživali i u ostalim aktivnostima, najviše u predavanjima kao i takmičenju u problemskom šahu.

Osam sjajno provedenih dana na planini, čistom vazduhu, krasilo je pravo drugarstvo 32 učesnika kampa. Posebnu pažnju, naša tri trenera na čelu sa dr Marijom Lukić, posvetila su najmladjima, zbog prvog dužeg odvajanja od roditelja. Najmladja devojčica bila je Mila Dopuđa, najmladji dečak Lav Rogan, oboje rodjeni 2015. Najstariji polaznik bio je Marko Mitrović kome je ov 19. kamp sa nama.