Organizator(i) : Šahovski klub Vidikovac
Sudija : Marija Radosavljević, republički sudija
Rejting : 1229
Datum : 30.12.2006. i 31.12.2006.

Konačna lista

Plasman
ImeRtgGrupaPoenaBH
1
Ivanovic Milos1300kat6,523,5
2
Milenkovic Aleksandar1350kat624
3
Brankov Kristina1250kat5,524,5
4
Gajovic Stevan1300kat521
5
Lukic Igor1300kat520
6
Sretenovic Aleksandar1250kat518,5
7
Slavkovic Marko1200van517,5
8
Cedic Milica1300kat4,521
9
Malesevic Nikola1250kat4,521
10
Jeremic Stevan1200van4,519
11
Cedic Stefan1200van4,516,5
12
Jovanovic Predrag1300kat422
13
Arsic Djordje1250kat421,5
14
Simic Petar1250kat420
15
Stevic Velimir1250kat418
16
Merdanovic Slavko1200van416,5
17
Mitrovic M Marko1200van416
18
Subotic Dragan1200van415,5
19
Nikolic Ivana1200van412
20
Jankovic Ilija1200van3,520,5
21
Cvoric Nikola1250kat3,520
22
Nedeljkovic Marko1200van3,520
23
Stefanovic Milos1200van3,516,5
24
Simic Aleksandar1250kat320
25
Ilić Milica1250kat317
26
Tosic Jovan1200van317
27
Georgijevic Nemanja1200van315,5
28
Malesevic David1200van315,5
29
Ristic Miljana1200van315
30
Mitrovic Marko1200van315
31
Merdanovic Lazar1200van313,5
32
Savic Mihajlo1200pred312
33
Stefanovic Nikola1250kat218
34
Konjevic Danilo1250kat217
35
Tomic Djordje1200pred216,5
36
Garic Matija1200pred1,516
37
Perunicic Nikola1200pred1,514
38
Mijatovic Nevena1200van1,513
39
Strbac Miroslav1200pred1,513
40
Micevic Milan1200pred118
41
Semic Mihajlo1200van117

Konačna lista (predškolci)

Plasman
Ime
Rtg
Poena
BH
1
Savic Mihajlo1200312
2
Tomic Djrdje1200216,5
3
Garic Matija12001,516
4
Perunicic Nikola12001,514
5
Strbac Miroslav12001,513
6
Micevic Milan1200118

Konačna lista (vankategornici)

Plasman
Ime
Rtg
Poena
BH
1
Slavkovic Marko1200517,5
2
Jeremic Stevan12004,519
3
Cedic Stefan12004,516,5
4
Merdanovic Slavko1200416,5
5
Mitrovic M Marko1200416
6
Subotic Dragan1200415,5
7
Nikolic Ivana1200412
8
Jankovic Ilija12003,520,5
9
Nedeljkovic Marko12003,520
10
Stefanovic Milos12003,516,5
11
Tosic Jovan1200317
12
Georgijevic Nemanja1200315,5
13
Malesevic David1200315,5
14
Ristic Miljana1200315
15
Mitrovic Marko1200315
16
Merdanovic Lazar1200313,5
17
Mijatovic Nevena12001,513
18
Semic Mihajlo1200117

Konačna lista (IV, III i II kategorija)

Plasman
Ime
Rtg
Poena
BH
1
Ivanovic Milos13006,523,5
2
Milenkovic A.1350624
3
Brankov Kristina12505,524,5
4
Gajovic Stevan1300521
5
Lukic Igor1300520
6
Sretenovic A.1250518,5
7
Cedic Milica13004,521
8
Malesevic Nikola12504,521
9
Jovanovic Predrag1300422
10
Arsic Djordje1250421,5
11
Simic Petar1250420
12
Stevic Velimir1250418
13
Cvoric Nikola12503,520
14
Simic Aleksandar1250320
15
Ilic Milica1250317
16
Stefanovic Nikola1250218
17
Konjevic Danilo1250217