Na upravo završenom kadetskom prvenstvu Srbije u ubrzanom šahu, ŠK Vidikovac je imao znatno manje predstavnika nego inače, ali uprkos tome članovi našeg kluba mogu se pohvaliti zaista odličnim rezultatima. U ubrzanom šahu Nevena Đorđević je zauzela II mesto u kategoriji devojčica do 8 godina, Mihailo Savić je podelio III mesto u kategoriji dečaka do 12 godina, zatim Paunović Sara koja je podelila IV mesto  u kategoriji devojčica do 12 godina, onda Vasić Mateo koji je zauzeo VII mesto i Mihailović Marko koji je zauzeo X mesto i to u kategoriji dečaka do 10 godina.

Nakon turnira u ubrzanom šahu, održalo se i prvenstvo Srbije u rešavanju šahovskih problema na kom je Mihailo Savić osvojio III mesto.

Čestitamo svim našim članovima koji su uzeli učešće na ovako jakom turniru, na odličnoj borbi i veoma zapaženim rezultatima, a budući da je još uvek u toku kadetsko prvenstvo u redovnom šahu, ceo klub navija za svoje predstavnike!