8. Prvenstvo kluba ove godine održano je 09.06. i 10.06.2012. godine. Učestvovalo je 54 igrača u 4 različite kategorije. Kod predškolaca i devojčica igrao se Berger (svako sa svakim) dok se kod dečaka od I od IV razreda i u grupi V razred i stariji igralo 9 kola po Švajcarskom sistemu na tempo od 15 minuta po igraču.

Turnir je protekao u najboljem redu, pokazan je znatno viši nivo znanja u odnosu na protekli period i naravno kao i uvek bila je fer borba i odlično druženje. Pored redovnih dodeljene su i specijalne nagrade, i to za:

• Najmlađeg učesnika – Dimitrija Tomišića,
  • Najveće šlihtare – Jovan Tošić i Dušan Savičić,
  • Nesebična pomoć klubu – Predrag Jovanović,
  • Afirmaciju šahovskog kluba Vidikovac i pomoć u omasovljavanju škole šaha – Kristina Brankov.

Ovog puta, proslavili smo i dva rodjendana na turniru: Mateja Braković je 09.06. napunio 12 godina, dok je Petar Dukić 10.06. napunio 9 godina. Zajednički smo proslavili rođendane, a slavljenicima su uručene keramičke šahovske fgure. Po okončanju turnira, polaznicima škole šaha uručena su i svedočanstva o završenom razredu škole šaha (od I do VIII razreda).

Pobednicima čestitamo, a ostalima hvala na učešću i lepom druženju!

Konačan plasman po grupama je sledeći:

Lista123456789Tabela
Predškolci Prvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo kluba
MlađiPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo kluba
StarijiPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo kluba
DevojčicePrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo klubaPrvenstvo kluba