U sklopu saradnje sa Tekvondo Klubom Vidikovac, obezbeđena je BESPLATNA škola Tekvondo-a za sve članove Šahovskog Kluba Vidikovac u uzrastu od prvog do četvrtog razreda. Svi koji se prijave dobiće besplatnu obuku sve do polaganja za žuti pojas (oktobar, novembar, decembar). Zainteresovani se mogu obratiti Mariji Lukić za više informacija.

Ovo je samo jedna u nizu ovakvih akcija, kojih će u budućnosti biti sve više, a pogotovo zato što su klubovi ŠK Vidikovac i TKD Vidikovac uvideli da zajedničkom saradnjom mogu da doprinesu ostvarenju njihovih ciljeva, a to su pre svega kreiranje jednog zdravog okruženja za decu u kojem će moći lakše i lepše da se razvijaju kako u mentalnom (šah) tako i u fizičkom (tekvondo) smislu.