Drugo kolo kvalifikacija za Kup Beograda odigrali smo bolje nego prvo što znači da će ekipa za finale Kupa Beograda biti spremna. Igrali smo protiv ekipe ŠK Tadić, takodje omladinske ekipe. U prvom meču, kao domaćini, pobedili smo rezultatom 3-1. U revanš meču, kao gosti, u nedelju 24.04.2016. pobedili smo rezultatom 2.5-1.5. Pobedom u oba meča i ukupnim rezultatom od 5.5 – 2.5, odličnom igrom, više od 4 igrača, plasirali smo se u finale Kupa Beograda koje se održava od 09.-13.05.2016. godine.

Naši takmičari imaće priliku da tada odmere snage sa mnogo jačim (po tituli i rejtingu) i iskusnijim igračima. U finale Kupa Beograda plasiralo se 8 ekipa (jedna od tih je i ŠK Vidikovac), dok ostale ekipe imaju direktno pravo učešća zbog igranja Premijer lige.

Naš klub od septembra igra I ligu Beograda, seniorsku ligu. Počevši od najviše do najniže lige sledeći je raspored:

  • Prva liga Srbije
  • Premijer liga
  • Kvalitetna liga
  • I liga Beograda
  • II liga Beograda
  • III liga Beograda

Očekujemo odličan plasman i borbu za vrh tabele kao i prošle godine! Srećno!