Šahovski dvomeč izmedju kadetskih ekipa ŠK Vidikovac i ŠK Kralj sa jedne strane i ŠK Metalac – Gornji Milanovac sa druge strane odigran je 24.04.2016. u prostorijama ŠK Vidikovac. Dvomeč je igralo 42 kadeta, igralo se na 21 tabli. Tempo igre bio je 15 minuta po igraču. Ideja je bila upoznavanje i druženje mladih tako da je rezultat ostao u drugom planu.

Tabele i spisak igrača koji su igrali dvomeč i predstavljali svoje klubove:

Kapitenski pehar kao domaćin podigao je Dušan Ranitović dok je za goste to bila Sofija Radonjić.

Posle odigranih partija i druženja u klubu sa gostima smo posetili zoo-vrt. Loše vreme i kiša koja je padala nije nas sprečila da se provozamo kroz grad i posetimo zoo-vrt.

Zahvaljujemo se gostima na druženju, uz nadu da im je bilo lepo kod nas i najavljujemo novo okupljanje početkom juna u Gornjem Milanovcu uz turistički obilazak grada i okoline.