Naš favorit i predstavnik: Kristina Brankov!

Nas sudija turnira: Marija Lukić, medjunarodni sudija

Na predstojećem Evropskom seniorskom prvenstvu naš klub kao i opstinu Rakovica i Srbiju predstavljaće Kristina Brankov kao igrač i Marija Lukić kao sudija šampionata. Sa medjunarodnim rejtingom od 1903 poena na startnoj listi Kristina zauzima 154 mesto od 169 učesnica iz preko 35 zemalja Evrope.

Pre svega, ovo je jedno veliko iskustvo i čast kao i san svakog igraca. Bez obzira na plasman, Kristina je već ostvarila neke svoje devojačke snove, da zaigra na seniorskom prvenstvu Evrope i ukrsti koplja sa najjačim igračicama sveta. Mi cemo svim srcem navijati da njen plasman bude iznad onog sa startne liste jer smo sigurni da Kristina uz našu podršku to može.

Ono u šta smo sigurni, to je da će Kristina imati najvise navijača na celom prvenstvu!

Takmičenje se od 22.07. – 04.08.2013. godine igra u hotelu Metropol u Beogradu. Igra se 11 kola, sa početkom od 15.30h i slobodnim danom koji pada 30.07.2013. godine. Zainteresovani navijači mogu doci licno i pružiti neophodnu podrsku kao i pogledati manifestaciju koja u Srbiji nije bila organizovana dugi niz godina.

Rezultate, fotografije i ostale detalje mozete pratiti na zvanicnom sajtu šampionata:

http://www.belgrade2013.org/index.php/sr/